Dřevovýroba

DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.

Společnost DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o. byla založena v dubnu 2006. Při svém vzniku společnost navázala na podnikatelskou činnost pana Vladimíra Wimmera v oblasti dřevovýroby, sahající až od počátku devadesátých let. Předmětem aktivit společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti pilařské výroby (produkce řeziva včetně jeho impregnace) a v oblasti stavebního truhlářství (produkce palubek, dřevěných domků a staveb, dveří a oken apod.).

Společnost DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o. je ryze českou firmou, management firmy i všichni zaměstnanci mají rozsáhlé odborné a profesní zkušenosti v daném segmentu činnosti firmy při úspěšné realizaci celé řady zakázek v oblastech produkce řeziva a jeho impregnace a dále výroby a prodeje výrobků stavebního truhlářství. Společnost si svojí dosavadní činností vybudovala u svých odběratelů a obchodních partnerů velmi vysoký kredit, tuto skutečnost dokládá celá řada zakázek, realizovaných především pro firmy DIAMO s.p., SKAN HOLZ Jirkov s.r.o. a Město Příbram, získaných nezřídka v rámci náročných výběrových řízení.

Společnost DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o. staví trvale svoji obchodní filosofii na průběžném monitorování světových trendů v oblasti dřevovýroby a impregnace dřeva a jejich aplikaci ve svém výrobním procesu, prvotřídní kvalitě všech svých produktů s dále na maximálně flexibilním a vstřícném přístupu ke všem přáním a potřebám svých zákazníků jak z hlediska časového, tak při akceptaci požadavků na nestandardní řešení zakázky. Nedílnou součástí podnikatelských zásad společnosti je respektování všech pravidel poctivého podnikání vůči svým obchodním partnerům. Rozhodnete-li se využít služeb společnosti DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o., zcela jistě oceníte nespornou kvalitu námi dodaných výrobků a provedených prací či služeb a profesionální přístup k obchodním partnerům a zařadíte se k celé řadě spokojených zákazníků.